Karayılan elektrİk Panoları

0 533 307 73 29

SAC TRAFO KÖŞKLERİ

 


Firmamız tarafından imalatı yapılan Sac Trafo Köşkleri dünyanın dört bir yanında hizmet vermektedir.

Kompakt yapısı sayesinde küçük boyutları ve hafifliği ile mükemmel mobilizasyon ve kolay nakledilebilir olmaktadır. 1000kVA ya kadar olan Sac Trafo Köşklerinin 4 adedi 1 tır içerisinde komple montajlı olarak nakledilebilir.

Sac Trafo Köşkleri 3 ana bölümledn oluşmaktadır. OG (Giriş) bölümünde Orta Gerilim RMU kullanılmaktadır. RMU markası müşteri talebine göre seçilir. Orta bölümde yine markası ve özellikleri müşteri ihtiyaçlarına göre belirlenmiş Transformatör (Trafo) bulunmaktadır.

Trafo Köşkleri müşteriye tüm iç ekimpanları yerleştirilmiş, ara başlantıları uluslararası standartlara göre yapılmış ve test edilmiş olarak teslim edilmektedir.

Trafo Köşklerini yerleştirmek için ince bir beton kaide yeterli olmaktadır. Beton kaidenin üzerine yerleştirilen trafo köşkünün OG (Giriş) bölümünde bulunan RMU ya orta gerilim hattından gelen kablonun bağlantılarının yapılması ve AG (Çıkış) bölüğmündeki elektrik panosuna çıkış ihtiyaçlarına göre çekilecek kabloların bağlantılarının yapılması yeterlidir.