KURUMSAL

Biz Kimiz; Gaziantep Organize Sanayi Bölgesinde 2005 yılında kurulmuştur. Kurucularımız Elektrik Mühendisleri Memik KARAYILAN ve Mehmet KARAYILAN’dır. Üretim yerimiz 3000m2 alandan oluşmaktadır. Üretim parkurumuzda bilgisayar tabanlı CNC Punch, CNC Abkant Press ve Kesim makinelerinden oluşmaktadır. Üretim kalitesi açısından otomatik elektrostatik fırınlı toz boya ile boyanmaktadır. Bütün ürünlerimizi TSE ve İSO Standartlarında üretip son kullanıcı ile buluşturmaktayız.

Hakkımızda

Karayılan Elektrik; Elektrik Mühendisi,Elektrik Teknikeri ve Meslek Yüksek Okulu mezunlarından oluşan genç ve eğitimli kadrosu,deneyimi ve yeniliklere açık,teknolojiyi yakından takip eden ve uygulayan yapısı ile,kaliteli iş gücü,kaliteli insan ve kaliteli hizmeti ilke edinmiş Karayılan Pano (Ratel Güvenlik) sağlam adımlarla taviz vermeden elektrik panosu sektöründe ilerlemektedir.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ; Ürün ve hizmet kalitesini en üst düzeyde tutabilmek için en değerli sermayesini bünyesindeki insan kaynağı olduğu bilinci ile hareket eden Karayılan Pano,sürekli gelişim düşüncesi ile çalışanların mesleki ve kişisel gelişimlerine önem vermekte, bu doğrultuda her bir çalışana yapılan yatırımla güçleneceğine inanmaktadır.

3000m2 Entegre Üretim Tesis
Production Facility

15+ Deneyimli Personel

Experienced Staff

1000+ Başarılı Proje

Successfully Project

20+
Yıllık Deneyim

Year of experience

DENEYİM VE TECRÜBEYLE ELDE EDİLEN

Uluslararası normlara uygun işçilik ve TSE standartlarında malzeme kullanarak ürettiğimiz uzun ömürlü sac panolar ile tesisleriniz sağlıklı ve güvenli olarak işletilmekte.

Kalite Belge & Sertifikalarımız

Scroll to Top